fbpx
Menu Zavrieť

Pixel Garden

pixel garden
nové normy

Nové normy

Kvetinové steny Pixel Garden vytvorili nové štandardy v dizajne priestoru pomocou živej vegetácie. Zahŕňajú v sebe nielen dekoratívnosť a vizuálny efekt ale aj fukčnosť k zlepšeniu životného prostredia. Využitie ako fasáda budov, steny stánkov na veľtrhoch, akustické clony, ploty alebo ako atraktívne prvky zelene v interiéri prinášajú do priestoru novú kvalitu života.

Možnosti Pixel Garden

Nové možnosti

Vertikálne záhrady Pixel Garden záhrady ponúkajú vynikajúce možnosti usporiadania živých stien. Kvetináče v dvoch ponúkaných veľkostiach usporiadané v mriežke ako pixely, vytvárajú farebné a rozmanité detaily. Umožňujú vytvárať rôzne farebné variácie – kvetinové mozaiky a sofistikované kvetinové vzory, vzbudzujúce obdiv.

JEDNODUCHÉ RIEŠENIA PIXEL GARDEN

Ľahké riešenia

Systém Pixel Garden sa vyznačuje jedinečným zavlažovacím systémom chráneným patentovou prihláškou. Inštalácia kvetinových živých stien nevyžaduje odborné znalosti, ani veľké úsilie. Systém je možné nainštalovať do budov ale aj na vonkajšom priestranstve, alebo ako opláštenie vonkajších stien budov.

Modulárne vertikálne živé záhrady

Produkty pixel Garden sú výrobky určené na vytvorenie dekoratívnych stien rastlín. Tieto zelené kompozície sú ideálne pre dekoráciu a výzdobu interiéru.

Vhodne vybranými rastlinami môžete použiť systém Pixel Garden na výstavbu pekných a praktických živých kvetinových stien, ktoré plnia funkciu nielen dekoratívnu. Sú tiež skvelé pre výstavbu oplotenia, alebo záhradných priečok. V interiéroch pôsobia ako originálne, živé dekorácie stien a miestností.

Pixel Garden Popis

Pixel Garden je založený na komponentoch (moduloch). Modul plní funkciu samo zavlažovania obsahuje dva vymeniteľné kvetináče. Toto patentované riešenie je veľmi výhodné na tvorbu kvetinových obrazov, umožňuje rýchlu obmenu alebo zmenu.

Farebnosť modulov Pixel Garden

Moduly PG09 a PG14 sú vyrábané v dvoch farebných odtieňoch svetlošedá a čierna.

odtieň Pixel Garden
pg - farebnosť
PG-09-BIELA

Rozmery Pixel Garden 09

Priemer kvetináča: 90 mm
Na veľkosť 1m2  potrebujete
40 ks modulov PG09
modul PG09 je vhodný pre menšie živé steny

Pixel Garden 09 rozmery

Rozmery Pixel Garden 14

Priemer kvetináča: 140 mm
Na veľkosť 1m2  potrebujete
18 ks modulov PG14 
modul PG14 je vhodný pre veľké živé steny

Pixel Garden PG14 rozmery